tr
tr

Kasa Üzeri Dekor

Anasayfa » Kasa Üzeri Dekor

Kasa Üzeri Dekor İçin Önemli Detaylar

Müşteriyi son olarak kasaya alırız ve hesabı ödedikten sonra mekandan ayrılır. Kasa üzeri dekor bu noktada büyük önem taşır.

Son izlenimi iyi tutmak için müşteriyi son ağırladığımız yerin yani kasaların özenli olması gerekir. Üstüne koyulan dekoratif eşyaların kaliteli, şık ve gereksiz kalabalıktan uzak olması ve mekana uygun eşyalar olması ve müşterinin gözünü yormaması gerekmektedir. Kasa üzeri dekor eşyaları kadar, kasanın kendisi de önemlidir. Kaliteli bir kasa bölümü tercih etmek, müşteride bırakılacak ve akılda kalacak son izlenim için oldukça önemlidir.

Kasa dekor bölümü için kaliteli süs eşyaları seçilebilir. Kasanın üstünün karmaşık durmaması çok önemlidir. Müşteriye rahat hareket edebileceği bir ortam vermeli ve güzel bir görüntüye sahip olmalıdır.

Market Kasa Üzeri Dekor

Market için kasa üzeri dekorunda en önemli olan, müşteriye ürünlerini koyacağı geniş bir alan sunmaktır. Müşteri o alanda ürünlerini rahat rahat yerleştirebilmelidir. Ve o esnada kasanın üstü kalabalık olmamalı, oldukça sade ve kullanışlı olmalıdır. Süs eşyalarına yer verilmemeli, asıl işlevin sadelik olması gerektiği unutulmamalı, eğer konulacaksa da  konulan dekor eşyalarının az ve küçük olmasına dikkat edilmelidir.  Müşteri son olarak marketteki kasada işlemini halleder  ve marketten çıkar. Markete karşı olan son izlenimi kasada olacağından dolayı, kasa üzeri görüntüsünün iyi veya kötü olması, gereksiz yoğun olması oldukça önemli kriterlerdir.

kasa üzeri dekor-market-cafe-restaurant
kasa üzeri-market-cafe-restaurant

Cafe İçin Dekor

Cafelerde bulunacak olan süs ve dekoratif eşyalar cafeye ayrı bir hava katacaktır. Bu yüzden cafe içindeki kasada da hoş dekoratif eşyaları olması ortama hoş bir hava katacaktır. Cafe için kasanın görünümünün güzel olması müşteriye samimi bir ortam ile veda etmeyi sağlayacaktır. 

Cafe içindeki kasa bölümünde, dekor için bulunan eşyaların klasik ve kaliteli durması önemli bir detaydır. Genel olarak küçük ayrıntılarda bile cafe  tasarımıyla uyumlu bir kasa üzeri dekor yapmak, cafe içinde uyumlu bir ortam oluşturmanıza sebep olacaktır.

Restaurant Kasa Üstü Dekor

Restaurant içindeki kasa bölümü için de aynı şekilde, restaurant konseptine uygun bir dekor yapılması gerekir. Karmaşıklıktan uzak, klas bir restaurant için, şık bir dekor gayet iyi olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Whatsapp
Fuga Dizayn Müşteri Hizmetleri
Fuga Dizayn Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?