tr
tr

Kasap Şarküteri Dizayn

Anasayfa » Kasap Şarküteri Dizayn

Kasaplarda bulunan etlerin sunumu, soğuk kalması, bozulmaması ve düzenli bir görünümü olması için kasap dizayn işlemi yapılmalıdır.

Tüketim ürünlerimizin en temelinde olan hayvansal gıdaların satıcının yapıldığı kasaplarımızın dizaynı oldukça gerekli ve önemlidir. Biz de Fuga Dizayn olarak, bu tür işlemleriniz için her daim yanınızda ve işimizin başındayız.
Beslenme insanların temel ihtiyacıdır. Ve bu ihtiyacı karşılarken et yemesi gerekir. Kasap & şarküteri dizaynı ise satıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir. Bizler de Fuga Dizayn olarak kasap tasarım işinde usta olan ekibimiz ile kasaplarınızı bu iş için en uygun hale getiriyoruz. Kasap imalat işlemlerimizde zirvede olduğumuzu düşünüyor ve işimizi hakkını vererek sürdürmeye her zamanki gibi devam ediyoruz. Biz Fuga Dizayn olarak işlemlerimizi sürdürürken, siz değerli müşterilerimizi de yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

Birçok alana hitap eden Fuga dizayn; tıpkı cafe, market, restaurant, ofis, manav, mağaza dizaynı gibi kasap şarküteri dizayn işini de ustalık ile yapmaya devam ediyor.

kasap dizayn

Şarküteri Kasap Dizayn Yaparken

Her zaman olduğu gibi, kasap şarküteri tasarım işlemini yaparken de işimizi en iyi şekilde tamamlıyoruz. Belirlediğimiz kriterlere bağlı kalıyor, bu kriterleri oluştururken ustalığımız ile yolumuza devam ediyoruz.

Bu kriterlerimizin bazılarından bahsedecek olursak, öncelikle tezgahların yapısından başlayabiliriz. Tezgahların yapısı satışa ve kriterlerimize uygun olmalıdır. Tezgahlar, soğuk, dolaplı bir yapıda olmalıdır çünkü konulan etin bozulmaması en temel şarttır. Aynı zamanda tezgahlar kolay temizlenebilir olmalıdır çünkü et koyduktan sonra servise sunarız. Tezgah boşaldıktan sonra da yeni et için orayı kolayca temizleyebilmeliyiz.

Aynı zamanda, konulan tezgahın geniş ve yeterli olması gerekir. Ürünler birbirine karışmadan, tek tek görünmelidir. Düzenli bir görüntü her zaman tercih edeceğimiz bir görüntüdür.

Tezgahın ışıklandırması da kasap tasarım işlemimizde oldukça önemli bir detaydır. Müşterinin ürünleri görüş açısının aydınlık olan, iyi görünürlüğe sahip ve loş olmayan bir şekilde olması gerekir.

Fuga Dizayn ustalarımız, sizin için en iyi, en kaliteli ve en dikkat çekici kasap dizaynı işlemini yapıyor. Sizlere en iyi kasap dizaynı işlemini sunabilmek için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]
Whatsapp
Fuga Dizayn Müşteri Hizmetleri
Fuga Dizayn Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?