tr

Manav Dizayn

Manav Dizayn
10.12.2020
805
manav reyon
manav reyon

Manav Dizayn Nedir?

Manav dizayn oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Ortamı canlandıran ve dikkat çeken asıl öge olduğu için dikkatle ve özenle yapılmalıdır.

Dizayn işlemi her ortama ve duruma göre yapılabilen bir işlemdir. Manav reyonu dizayn etmek de marketin en renkli kısmı olan göz alıcı renkleri olan ve sağlık saçan manav tezgahı kısmının hoş ve kamaştırıcı görünmesi için çok önemlidir.

Ve renk cümbüşü olan manav reyonu çok iyi dizayn edilmelidir çünkü fazla karmaşık olursa insanların gözlerini çok yoracak ve hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Manav reyonu dizayn etme işlemini, iyi bir tasarımcıya(dekorcuya) yaptırmanız oldukça mantıklı olacaktır.  Çünkü manav reyonu bir marketin kalbidir. Buram buram tazelik kokusunun geldiği, renklerin enerji yaydığı, sağlıklı meyve sebzelerin uyumu, marketinizi oldukça canlandıracaktır. Ve bu canlılığı avantaja çevirmeli ve bu renk cümbüşünü iyi değerlendirmelisiniz. Ve bunu yaparken de işi ehline bırakmanız oldukça mantıklı bir seçim olacaktır.

manav reyon
manav reyon

Manav Reyonunda Neler Bulunmalı?

Çok sayıda ve çeşitte  manav tezgahı bulunmaktadır. Kimisi iki bölmeli, kimisi üç bölmeli… Bazıları aynalı, bazıları aynasızdır. Bazıları ahşaptır bazıları ise demirden.Bazıları tekerlekliyken bazıları da tekerleksizdir. Birçok çeşit manav reyonu imalat ediyoruz. Sizin tercihiniz ve bizim deneyimimiz ile  birlikte marketinize\manavınıza en uygun manav reyonu seçimi yapıp tasarlayabiliriz.

Manav reyonu için en uygun  manav tezgahı  bulunduktan sonra da iş burada bitmiyor. Manav tezgahı için aldığınız sebze ve meyveleri de özenli ve düzenli yerleştirmeniz, taze ve temiz bir şekilde bulundurmanız , her meyve ve sebzenin tek tek özenli bir şekilde konulması manav tezgahı görüntüsü için oldukça önemlidir. Yani manav dizayn etme işlemi yalnızca manav tezgahı için tasarlanan kasalar ile bitmez, o kasalara ürünleri doğru yerleştirmek de oldukça önemlidir. Bu doğru yerleştirmeyi yapabilmek için, doğru ve uygun bir tezgah seçilmelidir. Bu konuda da sizlere ithalatcınız ve tasarımcınız olarak bizler yardım edeceğiz.

Manav Dizayn İçin Püf Noktalar Var Mıdır?

Manavlarda bu işlem zahmetli, ayrıntılı ama bir o kadar da önemlidir. Bu yüzden bazı püf noktaları bilmek gerekir. Biz birçok püf noktayı dikkate alınarak dizayn işleminin en iyi şekilde ithalatını sağlıyoruz.

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Resul Altun
Resul Altun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?