tr
tr

Portmanto

Portmanto
12.04.2022
1.666

Size En Uygun Portmantoyu Seçin!

Evinizin en sık kullanılan alanlarından birinde sizin tarzınızı yansıtacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip portmanto bulmak elbette zordur. Fuga dizayn ile tüm bu zorluktan kurtulacak ve içinize sinen bir portmantoya sahip olacaksınız. Size en uygun portmanto modelleri için ilk olarak yapmanız gereken portmantonun kurulacağı alanın ölçülmesidir. Genişlik ve yükseklik belirlendikten sonra geriye sadece bu ölçülere ve sizin istediğiniz modele uygun olan ürüne karar vermek kalıyor.

Model Seçimi Nasıl Yapılır?

Portmanto modelinizi seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli unsur, elbette ne kadar yoğunlukta ürün almasını istedeğinizdir. Bunun için hem kendi evinizin ihtiyacını karşılayabilecek aynı zamanda evinize gelen misafirlerin ihtiyacını da karşılayabilecek olması önemlidir. Eğer sizin ve misafirlerinizin ihtiyaçlarını dolu dolu karşılamasını istediğiniz bir ürün arıyorsanız büyük portmanto modellerine bakmanızı öneririz. Özel tasarım olarak hazırlanan portmanto modelleri ile de ihtiyaçlarınıza göre size en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Aynalı Portmanto Modelleri mi? Aynasız Portmanto Modelleri mi?

Ürün kapasitesi belirlendikten sonra aynalı ve aynasız modeller arasında da bir seçim yapmalısınız. Aynasız modeller taşınma gibi durumlarda aynanın kırılma sorununu ortadan kaldıracağı için bir alternatif olabilir. Aynı zamanda taşınma işleriniz bittikten sonra da çevrenizde bulunan herhangi bir yerden de portmantonuza uygun bir ayna temini yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize kalmış bir durumdur. Kullanacağınız alanı en şık gösterecek portmantoyu seçerken aynalı olanları tercih ettiğinizde, portmanto içerisinden alıp giydiğiniz ürünlerinizi evden çıkmadan son bir kontrol yapmanız için kolaylık sağlayacaktır.

Aynalı portmanto modelleri müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen modellerden biridir. Hem bulunduğu alanı geniş gösteriyor hem de daha şık bir görüntüye sahip oluyor.

LAKE VESTİYER

Kapaklı Portmanto Modelleri mi? Sürgülü Vestiyer Modelleri mi?

Model seçimini yaptıktan sonra sırada kapaklı modellerimiz ve sürgülü modellerimizi seçmek var. Bu konu aslında tamamen portmantonuzun kurulmasını istediğiniz alana göre farklılık göstermektedir. Genellikle dar alanlara kurulan portmantolarda kapılarının sürgülü olması alanın verimli kullanılması açısından daha uygundur. Sürgülü vestiyer modellerinde bulunun kızaklar 5 cm ürün derinliği kullanmaktadır. Ancak kapaklı modellerde böyle bir alan harcaması söz konusu değildir. Portmantoyu kullanacağınız alana göre kendinize en pratik gelen alternatifi seçebilirsiniz.

  • Ustalarımızın sizin için özel olarak hazırladığı, evinizin havasını değiştirecek ürünlerimizi inceleyip aynı zamanda seçimlerinizi yaparken bizden destek alabilirsiniz…

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4.8]
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. grtbzdznkv dedi ki:

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Whatsapp
Fuga Dizayn Müşteri Hizmetleri
Fuga Dizayn Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?